Başak Tükel Kimdir?

Hakkımızda

Dr. Başak Tükel 2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı ve 2013 yılında “Liner Uygulamasının Farklı Veneerleme Teknikleri ile Üretilen Zirkonya Restorasyonların Rengine ve Opasite Maskelemesine Etkisi” isimli tez çalışmasını yaparak doktora eğitimini tamamlayıp ‘Doktor’ ünvanını aldı.

Ankara’da aldığı diş hekimliği ve uzmanlık eğitimi sonrası, özel sektör ve sağlık bakanlığındaki 13 yıllık mesleki deneyimini geride bırakan Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Dt. Başak Tükel  Adana ‘da hizmet vermeye başlamıştır.

Adana Diş Hekimi

Adana ‘da diş hekimi arayanlar için ulaşılabilir lokasyonlarından olan Gazipaşa Bulvarı’nın sonunda kurulmuştur. Butik iç mimari konsepti ile hijyeni birleştirerek sizlere evinizdeki konforu sağlamayı amaçlamaktadır. Estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, protetik diş tedavisi, implantoloji, Zirkonyum ve Lamina Diş ,kanal tedavisi ve restoratif diş hekimliği alanlarında haftanın 6 günü butik diş hekimliği hizmeti vermektedir.

Diş Beyazlatma

Daha beyaz ve parlak gülüşler için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Zirkonyum

Zirkonyum ile daha sağlıklı ve parlak gülüşler elde edin.

Lamina

Dişlerinizde oluşan kalıcı kırık, çürüme veya şekil bozuklarını birlikte düzeltelim.

Gülüş Tasarımı

Hayalinizdeki parlak gülümsemeyi sizler için tasarlayarak hayata geçirelim.

Blog İçeriklerimiz

Hayalinizdeki gülümsemeye kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Şimdi iletişime geçmek için hemen arayın.

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi : 09:30 – 18:00

Saat : 09:30-13:00

Adresimiz

Reşatbey Mah. Dr.Nusret Fişek Cad.

Stadyum Caddesi No:51 Kervansaray Apt.

Kat:2 Daire:3 Seyhan/Adana