adana-disci

Adana Dişçi Hizmetleri

İnsanların birbirlerinde ilk dikkat ettikleri yerlerden olan dişler; aynı zamanda sağlıklı beslenme ve estetik gülüşler için de önemli bir yere sahip. Bazen genetik nedenlere bağlı olarak, bazen de genetik olmasa da doğuştan gelen kusurlar nedeniyle dişler işlevlerini kaybedebilir ya da istenmeyen bir görünüme sahip olabilir. Bununla birlikte yaşanan kazalar, travmalar ya da çeşitli hastalıklar da aynı sonuçları ortaya çıkarabilir. Dişlerde görülen bu olumsuzlukların giderilmesi, diş polikliniklerinde diş hekimleri tarafından yapılır. Adana’da diş hizmetleri almak isteyenler için alternatifler oldukça fazla. Dr. Başak Tükel Adana dişçi polikliniği de bu alternatiflerden biri. Seyhan’da bulunan kliniği ziyaret ederek rutin diş muayenelerinizi yaptırabilir, ağız ve diş problemlerinizi tedavi ettirebilirsiniz.

adanadisci

Adana Dişçi Hizmetleri Nelerdir?

Dr. Başak Tükel Adana dişçi polikliniği ağız ve diş sağlığı ile alakalı pek çok hizmeti bir arada sunuyor. Bu klinikte alabileceğiniz hizmetleri genel olarak şu şekilde sıralayabilmek mümkün:

  • Diş Beyazlatma: Dişlerde görülen ve artık kalıcı hale gelen sararmaların giderilmesini sağlar. 
  • Eklem Bozukluğu Tedavisi: Çene kemiklerindeki bozuk eklemlerin düzeltilmesi amacıyla uygulanır. 
  • Estetik Dolgu: Kişinin diş rengine uygun dolgu malzemeleri kullanılarak daha estetik bir gülüşe kavuşması için tercih edilir. 
  • Gülüş Estetiği: Gülerken görülen kusurların giderilmesi ve gülüşün daha kusursuz hale getirilmesi için yapılır. 
  • İmplant: Ağızdaki eksik dişlerin tamamlanması ve daha estetik bir görünüm elde edilmesi amacıyla gerçekleştirilir. 
  • Kanal Tedavisi: Dişteki çürüklerin köke ve oradan da kanala kadar ulaştığı durumlarla, sinirlerle birlikte kanalın temizlenmesini sağlar. 
adana-disci-fiyatlari

Adana Dişçi Fiyatları

Adana dişçi hizmetlerinin fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek neredeyse olanaksız. Zira bu hizmetlerin fiyatlarının belirlenmesinde ve zaman zaman da değişiklik göstermesinde rol alan birden fazla etken söz konusu. Kişinin ağzında ya da dişlerinde hangi problemin var olduğu, tedavi için hangi yöntemin uygulanacağı, uygulamanın kaç dişe yapılacağı, eğer ekstra malzemeler kullanılacaksa bunların hangi kalitede olacağı bilinmeden, net bir fiyat ifade edebilmek mümkün değil. Muayene ve tedavi ücretleri hakkında bilgi alabilmek için Dr. Başak Tükel Adana dişçi polikliniği ile web sitesinde yer alan iletişim kanalları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.