adanaseyhandisklinikleri

Adana Diş Klinikleri

Diş klinikleri, insanların rutin diş muayenelerini yaptırdıkları, ağızlarında veya dişlerinde bulunan sorunların tedavisi için başvurdukları kliniklerdir. Uzman diş hekimleri tarafından yönetilen bu kliniklerde, ağız ve dişe dair her türlü tedaviye ulaşabilmek mümkün. Günümüzde Adana diş klinikleri arayanlar için alternatifler oldukça fazla. Ancak her klinikte aynı kalitede hizmet bulabilmek olanaksız. Bu yüzden de diş kliniği ve diş hekimi seçerken özenli davranmak son derece önemli. Donanımlı, deneyimi yüksek diş hekimlerinin olduğu kliniklerin tercih edilmesi, memnun kalınacak bir diş tedavi süreci yaşayabilmeye olanak tanır. 

Adana Seyhan Diş Kliniği Başak Tükel

Adana diş klinikleri alternatifleri arasında, Dr. Başak Tükel diş kliniği ayrıcalıklı bir yere sahip. Adana’nın en ulaşılabilir konumlarından biri olan Gazipaşa Bulvarı’nda yer alan bu klinikte, diş hekimi Başak Tükel ve güler yüzlü çalışma arkadaşları tarafından ağız ve diş tedavilerine dair pek çok hizmet bir arada veriliyor. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimi tamamlayan ve sonrasında Başkent Üniversitesi’nde Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi alan Başak Tükel, 13 yıllık kamu ve özel sektör hastaneleri deneyimlerinden sonra şimdi kendi kliniğinde. Butik iç mimarisiyle hastaların kendilerini evlerinde gibi hissettikleri bu sıcak ortamda, haftanın 6 günü muayene olabilir, gerekli tedavileri görebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Adana diş klinikleri arasında üst sıralarda yer alan Dr. Başak Tükel diş polikliniğine ağız ve diş sağlığınız ile alakalı her konuda başvurabilirsiniz. 

Dr. Başak Tükel diş kliniğinde verilen hizmetlerden bazıları şunlar: 

  • Diş beyazlatma
  • Eklem bozukluğu
  • Emax
  • Estetik dolgu
  • Gülüş estetiği
  • İmplant
  • Kanal tedavisi
  • Lamine 
  • Porselen kron köprü

Siz de hayalinizdeki gülüşlere ve daha sağlıklı dişlere sahip olabilmek için Dr. Başak Tükel web sitesinde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilir, muayene için randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı kanallar üzerinden tedaviler hakkında bilgi alabilir, dilerseniz fiyat talebinde de bulunabilirsiniz. Adana’da en kaliteli diş hizmetlerini, uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz kliniğimiz, haftanın 6 günü sizlerin hizmetinde.