adanaseyhandispoliklinikleri

Adana Seyhan Diş Polikliniği

Sağlıklı gülüşlerin olmazsa olmazı dişler, kimi zaman doğuştan gelen kusurlar nedeniyle, kimi zaman da sonradan meydana gelen bozukluklar ve kazalar nedeniyle estetik olmayan bir görünüm kazanabilirler. Pek çok insanı huzursuz eden bu durumun üstesinden gelebilmek adına, günümüzde pek çok yöntem mevcut. Üstelik gelişen tıp teknolojileri sayesinde, bu yöntemlerinin neredeyse tamamı acısız ve zahmetsiz.  Dr. Başak Tükel Adana Seyhan diş polikliniği de bu uygulamalar ile hastalarının daha güzel ve sağlıklı dişlere sahip olması için çaba gösteriyor. Kamu ve özel sektör hastanelerinde 13 yılı aşkın deneyimden sonra bu poliklinikte hastalarına hizmet veren Dr. Başak Tükel ile siz de hayalinizdeki dişlere ve gülüşlere sahip olabilirsiniz. 

adanaseyhandisci

En Yakın Seyhan Diş Polikliniği

Diş tedavilerine duyulan gereksinimin giderek artması, diş kliniklerinin sayısında da gözle görülür bir artışın ortaya çıkmasını beraberinde getirdi. Ancak Seyhan diş polikliniği seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus mevcut. Polikliniğin yakın olması da bu hususlardan biri. Özellikle birden fazla seansta yürütülen tedavilerde, gidiş dönüşün zahmetli bir hal almaması için kliniğin merkeze yakın olması son derece önemli. Dr. Başak Tükel diş polikliniğinin, bu doğrultudaki en iyi seçeneklerden biri olduğundan söz edebilmek mümkün. Adana Seyhan’ın en kolay ulaşılabilir lokasyonlarından olan Gazipaşa Bulvarı’nda yer alan bu poliklinikte, haftanın 6 günü diş muayenenizi ve gerekli tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. 

adana-seyhan-dis

Adana Seyhan Diş Polikliniği İletişim

Dr. Başak Tükel Seyhan diş polikliniği ile iletişime geçebilmenin farklı yolları mevcut. Web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak muayene ve sonrasında tedavi için rezervasyon yaptırabilir, tedavi süreçleri ile fiyatlara dair bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca web sitesinin iletişim sekmesinde yer alan irtibat numaraları üzerinden de aynı olanaklardan yararlanabilirsiniz. Dr. Başak Tükel diş polikliniği ile iletişime geçmenin bir diğer yolu da sosyal medya. dr.dt.basaktukel kullanıcı adına sahip Instagram profilinden DM yoluyla iletişim sağlayabilir, aynı zamanda klinikte yapılan tedavilere ve süreçlere dair bilgilendirici  paylaşımları takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.