adana-acik-dis-poliklinigi

Adana Açık Diş Polikliniği

İnsanların birbirlerinde en çok dikkat ettikleri noktalardan olan dişler hem estetik bir görünüm hem de sağlıklı bir yaşam için büyük önem taşır. Sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olabilmek için dişlerdeki estetik kusurların giderilmesi gerekir. Ayrıca eksik dişlerin tamamlanması, çürüklerin temizlenerek onarılması ve diğer diş ile diş eti hastalıklarının tedavi edilmesi de diş sağlığının yeniden kazanılabilmesini sağlar. Bu doğrultuda diş kliniklerinden hizmet alınması gerekir. Adana Seyhan’da bulunan Dr. Başak Tükel diş polikliniği de dişe dair her türlü hizmetin alınabileceği klinikler arasında yer alır. Adana açık diş polikliniği olarak hastalarına yüksek kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet vermeyi amaçlayan Dr. Başak Tükel diş polikliniği, gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kliniklerden. 

adanaacikdisci

Kamu ve özel sektör hastanelerinde kazanmış olduğu 13 yıllık deneyim ile hastalarına hizmet sunan Dr. Başak Tükel Adana açık diş polikliniği rutin muayenelerin yanı sıra aşağıdaki tedavilerin Adana’da yüksek başarı oranıyla uygulanabildiği öncü kliniklerden:

  • Diş Beyazlatma: Kahve, çay ve sigara gibi içecekler nedeniyle kalıcı olarak sararan dişlerin beyazlatılması için bu tedaviye başvurulur. 
  • Eklem Bozukluğu: Genellikle doğuştan gelen bir problem olan çene eklemlerinin bozukluğu, eklem bozukluğu tedavisi ile düzeltilir. 
  • İmplant: Eksik olan dişlerin kötü görünümünü engellemek için, çene kemiğine yerleştirilen bir vida üzerine protez dişlerin takılmasını ifade eder. 
  • Gülüş Estetiği: Bireylerin hayallerindeki gülüşe sahip olabilmeleri için yapılan bu tedavi ile gülüşlerin daha estetik hale gelmesi sağlanır. 
  • Kanal Tedavisi: Dişlerde görülen çürüklerin köklere kadar inmesi ve kanala ulaşması halinde uygulanır. Böylelikle kanal temizlenerek diş kurtarılır. 

Adana Diş Polikliniği Başak Tükel Çalışma Saatleri

Dr. Başak Tükel Adana açık diş polikliniği ağız, diş ve çenede meydana gelen her türlü problem için başvurabileceğiniz ve en kaliteli hizmeti bulabileceğiniz kliniklerden. Pazartesi ila Cuma arası 09:30-18:00 aralığında, cumartesi günü ise 09:30-13:00 aralığında bu klinikten hizmet alabilirsiniz. Kesintisiz diş hekimliği sunabilmek için haftanın 6 günü açık olan Dr. Başak Tükel diş kliğinde muayene olabilmek ve gerekli tedavilerinizi yaptırmak için, iletişim sekmesinde yer alan formu doldurabilir veya iletişim numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.