adana diş hekimi uzman dr.dt. başak Tükel

Adana Özel Dişçi Polikliniği

Adana Özel Dişçi Polikliniği

Ağız ve diş sağlığı hem genel sağlık hem de estetik görünüm açısından son derece önemli. Dişlerde meydana gelen kusurlar, beslenme ve sindirim problemlerine neden olabildiği gibi; estetik olmayan bir görünümü de beraberinde getirir. Bu yüzden ağız ve dişlerde görülen problemlerin zaman kaybedilmeden tedavi edilmesi gerekir. Devlet hastanelerinin giderek daha kalabalık hale gelmesi ve kalifiye hekim sayısının azalması, özel kliniklere olan ilgiyi büyük oranda artırdı. Adana özel dişçi kliniklerinde bu tedavileri yaptırmak hem daha iyi sonuçlar elde edebilmek hem de bunun için çok fazla zaman kaybetmemek için ideal bir yol. Adana’da özel diş kliniklerinde diş muayenesi ya da tedavisi yaptırmak isteyenler için alternatifler oldukça fazla.

Adana Özel Dişçi Hizmetleri

Adana özel dişçi alternatifleri arasında, Dr. Başak Tükel diş kliniği önemli bir yere sahip. Adana’nın en merkezi konumlarından biri olan Gazipaşa Bulvarı’nda bulunan bu klinikte, diş hekimi Başak Tükel ve ekibi tarafından ağız ve diş tedavilerine dair pek çok hizmet bir arada veriliyor. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimi tamamlayan ve sonrasında Başkent Üniversitesi’nde Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi alan Başak Tükel, 13 yıllık kamu ve özel sektör hastaneleri deneyimlerinden sonra şimdi kendi kliniğinde. Butik iç mimarisiyle hastaların kendilerini evlerinde gibi hissettikleri bu sıcak ortamda, haftanın 6 günü muayene olabilir, gerekli tedavileri görebilirsiniz.

Dişçi Fiyatları

Adana’da bulunan özel diş kliniklerinin fiyatlarına dair kesin bir fiyat belirtebilmek oldukça zor. Zira verilen hizmetlerin fiyatları, klinikten kliniğe değişiklik gösteriyor. Ayrıca yapılacak işlemin niteliği de fiyatların belirlenmesinde oldukça etkili. Diş hekimi tarafından detaylı bir muayene yapılmadan fiyat belirtebilmek neredeyse olanaksız. Siz de sağlıklı ve güzel görünen dişlere sahip olabilmek için Başak Tükel diş kliniğini ziyaret edebilirsiniz. Yapılacak detaylı muayeneden sonra sizin için en iyi tedavi yöntemi belirlenir ve bunun için en uygun fiyat teklifi sunulur. Aynı zamanda iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilir ve fiyatlara dair bilgi alabilirsiniz.